A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Ресторант
MKD ENG
Хотел Амбасадор Туристичка агенција Физиотерапија

Ресторант

Во хотелот покрај стандардните оброци кои ги служиме во полн пансион, или во полу пансион. Располагаме и со кетеринг служба преку која ви обезбедуваме високо квалитетна здрава храна, како и традиционални Македонски и интернационални јадења, готови јадења, печења, скара, и јадење по нарачка.