A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

За нас
MKD ENG
Хотел Амбасадор Туристичка агенција Физиотерапија

За нас

Хотелот Сонце е нова зграда. изградена во 2008 година. Лоциран е на граничната линија помеѓу градот и планината. Се одликува со модерна изградба, лоциран на 2.000 метри квадратни земјиште, има одлична градина, базен, фитнес центар. Со други зборови одлично место за одмор и рекреација. Нуди можност за физиотерапија од страна на врвен медицински и експертски тим.

Хотелот има 20 соби. Некои од нив се со камин. Нудиме апартмани, еднокреветни или двокреветни соби, опремени со LCD телевизор, мини бар, интернет конекција, телефон, клима уред, убави купатила. Во дворот на хотелот има скара, која можете да ја користите сами (по ваша желба). Прекрасен поглед, планински воздух, надворешен базен, услови за одмор на мирна и безбедна локација, одлични услови за бизнис во Скопје Македонија.