A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.

Filename: macedonian/system_lang.php

Line Number: 11

За нас
MKD ENG
Хотел Амбасадор Туристичка агенција Физиотерапија

За нас

Хотелот Сонце е нова зграда. изградена во 2008 година. Лоциран е на граничната линија помеѓу градот и планината. Се одликува со модерна изградба, лоциран на 2.000 метри квадратни земјиште, има одлична градина, базен, фитнес центар. Со други зборови одлично место за одмор и рекреација. Нуди можност за физиотерапија од страна на врвен медицински и експертски тим.

Хотелот има 20 соби. Некои од нив се со камин. Нудиме апартмани, еднокреветни или двокреветни соби, опремени со LCD телевизор, мини бар, интернет конекција, телефон, клима уред, убави купатила. Во дворот на хотелот има скара, која можете да ја користите сами (по ваша желба). Прекрасен поглед, планински воздух, надворешен базен, услови за одмор на мирна и безбедна локација, одлични услови за бизнис во Скопје Македонија.